.

.

ОМП Сиера Лонгбоу во. Lbs rh

ОМП Сиера Лонгбоу во. Lbs rh

DEN 1599.84

Количината на стоката
Това е достапна

Направен од рака избрана тврда јавор, виолетово срце и орев за прилагодена завршница. Традиционално дизајниран да комбинира високи перформанси и мазно цртање. Компатибилна брзина на летот. Октомвриска планина Сиера Лонгбоу, 68 ", 45 фунти, лева рака : Елегантен, убаво изработен дизајн ја става Сиера во своја класа. екстремитети на фиберглас, со совети за засилени екстремитети. Сиерата традиционално беше дизајнирана да комбинира високи перформанси со мазна ждрепка и 68 во должина. Вклучена низа од дакрон. Компатибилен стринг на летот. 2 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата