.

.

Врски за време на време и вистинска коса, 5 пакувања

Врски за време на време и вистинска коса, 5 пакувања

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оставете го вашиот уникатен стил да заблеска со овие врски за коса од време и TRU! Овој 5-пакет е полн со забавни дизајни за без напор да го подобри вашиот изглед. Од слатки коњчиња до ладни нараквици, овие грешки сигурно ќе додадат нешто посебно за секоја облека. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% еластичен. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. 5-пакет вклучува : пет врски за коса. Затворање : Еластично. Карактеристики : Повеќебојни. Врски за коса 5-пакувања од време и вистинито.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата