.

.

Scoop Women's Ruched Front Peplum Helt Printed Top Top

Scoop Women's Ruched Front Peplum Helt Printed Top Top

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Тренд десно во шарени, привлечни отпечатоци. Резултат на летниот основен резервоар од лажичката. Овој разноврсен резервоар го надминува основниот со своите разоткриени детали и пилум полите. Исклучиво на. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи деколте со големина S. душо. Руширање однапред. Прилагодливи ленти за рамо. Peplum полите. Печатење на сите. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Печатен резервоар за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата