.

.

Изматете ја женската графичка маица Кока-Кола

Изматете ја женската графичка маица Кока-Кола

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ах, освежувачки класик! Оваа лажичка маица Кока-Кола може да се пофали со животен изглед со својата избледена графичка марка со сурова рабна облога и мало вознемирувачко. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мелење на деколте, поделена цвест на полите и ракави, графички принт на предниот дел. © Компанијата Кока-Кола. Сите права се задржани . лажичка графичка маица Кока-Кола за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата