.

.

Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена Тесна ширина се лизга на балетски станови на тркалезни пети

Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена Тесна ширина се лизга на балетски станови на тркалезни

DEN 431.68

Количината на стоката
Това е достапна

Барате разноврсен и удобен стан што можете да го носите каде било? Проверете го станот на балетот Мериан од колекцијата на списанија. Со безвременски дизајн кој има тркалезна пети и пети, и плетени ткаенини за модерен допир, овие станови се совршени за секоја пригода. Подножјето со тесна ширина и 4 мм удобна пена ™ insole обезбедуваат удобно и поддржувачко вклопување што ќе ве однесе во текот на целиот ден. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : тесен. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата