.

.

Црно микиско фуско крзно луксуз фрли 60in 84in

Црно микиско фуско крзно луксуз фрли 60in 84in

DEN 1039.84

Количината на стоката
Това е достапна

Запуштете се во ова прекрасно, најлуксузно, супер меко ткиво, црно мики, крзно од крзно, фрлаат ќебе. Брендот Tissavel е највисок квалитет, луксузно крзно од крзно достапно на пазарот. Рачно изработено во САД * Tissavel е кремот на земјоделските култури. Тоа е најдобриот квалитет и најлуксузното, најскапото крзно на пазарот. * Tissavel е висококвалитетна ткаена ткаенина со прекрасен сјаен куп, потекнува од Франција. * Фрлањата на Tissavel и ќебињата се супер меки, топли, кадифен и не-пролевање на крзно од крзно, со мека поддршка на микрофибер. Луксуз со црно мики со крзно фрла 60in x 84in.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата