.

.

Adapter на Manhattanâ® SuperSpeed ​​3. до hdmiâ® адаптер

Adapter на Manhattanâ® SuperSpeed ​​3. до hdmiâ® адаптер

DEN 262.08

Количината на стоката
Това е достапна

Менхетен 152259 Super Speed ​​3.0 до HDMI адаптер; Лесно претвораат 3,0 (5 Gbps) видео идеално за поврзување на компјутери, тетратки, ултрабук се поврзува до 6 дисплеи или монитори во продолжена, огледалото дава јасна, остра резолуција до 2560 x 1440 на 32 битни боја; Поддржува 1080p целосно HD видео со сооднос на аспект на широк екран од 16 : 9; Вграден во DRAM го ублажува континуираното видео тампонирање, слабиот одговор инкорпориран чип на Display L за подобра компатибилност на системот; Тенок дизајн создава работна површина без неред; Преносот на патувања торби го прави совршен придружник на ултрабук или тетратка; Автобус со автобус : Не е потребно надворешно напојување; Виндоус едноставен за инсталирање; 3 годишна гаранција; Овој адаптер на Manhattan Super Speed ​​3,0 до HDMI е висококвалитетен адаптер за адаптери од нашите компјутерски периферни уреди поддржува 1080p Full HD видео со сооднос на аспект на широк екран од 16 : 9. Вградената DRAM го ублажува континуираното видео тампонирање, слабиот пренос на торба за патување со одговор го прави совршен придружник на Ultrabook ™ или тетратка. Автобус со автобус : Не е потребно надворешно напојување. Windows® Едноставен за инсталирање. 3-годишна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата