.

.

Taylormade мелениот мелење клин за голф

Taylormade мелениот мелење клин за голф

DEN 319.52

Количината на стоката
Това е достапна

Цртајќи инспирација за најдобрите светски голфери, мелени меленици (MG) клинови користат напредни техники за мелење на површини за да обезбедат прецизна единствена геометрија, водечки рабови и линии за резултати. Резултатот е прецизно направена мелење на секој клин што произведува оптимална интеракција со тревки и конзистентни перформанси. ЦПУ машинската геометрија и прецизен водечки раб промовираат постојана интеракција со тревата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата