.

.

Комфорна облека за женски женски женски џемпер

Комфорна облека за женски женски женски џемпер

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опуштете се во стил со оваа обична плетена желка од 24/7 облека за удобност во која има светло и собрани тела и класични долги ракави. Со измешана конструкција на ткаенини и лабави исечени ракави, тоа е совршено вклопување на секоја фигура. Цврстата ткаенина овозможува скоро неограничено пристапување, со што овој врв е совршен додаток на плакарот на која било мода. CF210. Туника на врвот. Цврста боја. долги ракави. Turtleneck. Опуштете се во стил со оваа обична плетена желка од 24/7 облека за удобност во која има светло и собрани тела и класични долги ракави. Со измешана конструкција на ткаенини и лабави исечени ракави, тоа е совршено вклопување на секоја фигура. Цврстата ткаенина овозможува скоро неограничено пристапување, со што овој врв е совршен додаток на плакарот на која било мода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата