.

.

Крем пекингес во када за капење голема

Крем пекингес во када за капење голема

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Бања пешкир големи во кои се прикажани специфични за расата Пекингезе. Занесејте се во фузија на удобност, стил и луксуз со богатството на Каролина преголема кадифен фитнес гостински пешкир за бања. Исклучително изработена од избрани материјали, оваа пешкир 24 "x 42 " тежи кадифен 6,2 фунти за десетина, ветувајќи и раскош и трајност. Изложувајќи дизајн со цел во боја, тој го подобрува вашиот декор на бањата, служејќи како функционален основен и стилски додаток. Изработено со стрижено микрофибер полиестерско лице, врвот на пешкирот нуди неспоредлива мекост и долговечност. Напредната технологија на ткаенини олеснува живописно, отпорно отпорно на печатење во боја на нашите уметнички дела, одржувајќи го дизајнот живописно миење по миењето. Другата страна открива бели памучни јамки на Тери на задниот дел од крпа за бања, познати по одлична апсорпција и брзо сушење. Оваа конструкција со двојна ткаенина обезбедува ефикасно губење на влагата и брзо време на сушење. Повеќе од пешкир за бања, неговата карактеристика за брзо сушење и обилна големина го прават разноврсен придружник за салата, базен или плажа. Користете ја меката страна на микрофибер за лежење или јога, и апсорбирачката страна на Тери за сушење по пливање или тренингот. Како сведоштво за посветеноста на богатството на Каролина за квалитет и стил, оваа огромна крпа за бања хармонично ги меша естетската привлечност и практичност. Тоа е одличен избор ако барате да ги надградите текстилите за бања или ви треба придружник за тренингот. Идеално за надавање или лична употреба, оваа крпа за бања опфаќа супериорна занаетчија, дизајн и перформанси. Доживејте ја оваа совршена мешавина на луксуз и алатка денес. Луксузна удобност и супериорна апсорпција : Изработена со скриен микрофибер полиестер од една страна и бели памучни тери јамки на задната страна, оваа крпа нуди кадифен мекост и извонредна апсорпција. Функција за брзо сушење гарантира дека е секогаш подготвена за следната употреба . Стилски дизајн со целосна боја : Прекрасно дизајниран со целосна боја на работ до раб, оваа преголема пешкир за бања додава живописен допир на вашата бања, салата или поставување на плажа , Мешање функционалност и стил беспрекорно . Премиум квалитет и издржливост : тежина од 6,2 фунти за десетина, пешкирот ветува трајност и долговечност. Технологијата за печатење отпорна на бледнее го задржува живописен дизајн непроменет, дури и по повеќекратни миења . разноврсна употреба : идеална за бањата, плажа, салата или базен. Изграден за секојдневно, но, доволно убаво да се остави надвор за вашите потраги. Со својата дарежлива големина од 24 "x 42", користете го за лепење или јога на меката страна на микрофибер или брзо исушете ја со помош на абсорбента памучна тери. Ова крпа не е само суштинско значење за капење, туку разноврсен придружник . Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за свадба за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници или Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Подароци од Пекингес, колекционери на Пекингес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата