.

.

O2Cool Батеријата управува со преносен вентилатор, вентилатор за кампување, додаток за шатори

O2Cool Батеријата управува со преносен вентилатор, вентилатор за кампување, додаток за шатори

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оладете се кога сте дома, работа или на отворено со 5-инчен преносен вентилатор со батерија на O2 Cool. Овој компактен вентилатор нема да заземе многу простор и има удобен дизајн на склопување за лесно складирање и транспорт. Совршено е за простории за домови, престој во хотел, патување со крстарење и летен камп! Вентилаторот има голема и мала брзина и нуди тивка операција на двата поставки за да ве одржи кул додека правите минимална бучава за да можете да работите, да читате или да се опуштите без никакви одвраќања. Осигурете се дека сте подготвени следниот пат кога ќе се појави прекин на електрична енергија како резултат на грмежи, ураган, молња или високи ветрови. Можете да останете кул и удобно - дури и без електрична енергија со нашите сигурни вентилатори со напојување со батерии. Вентилаторот работи на две Д батерии (не е вклучен). За да ја инсталирате, лизнете ја вратата на батеријата и вметнете батерии по ознаките (+/-), а потоа заменете ја вратата. Димензии на артикалот : 6,3 L x 4,7 W x 6,6 H ", тежина 0,47 lbs. O2 Cool 5 инчен батерија управувана со преносен вентилатор, вентилатор за кампување, додаток за шатори. Основа за навалување за прилагодлив проток на воздух. Димензии на артикалот : 6,3 L x 4,7 W X 6,6 H" , тежина 0,47 фунти . Компактен дизајн на преклопување. Бара 2 Д батерии (не се вклучени). Операција со две брзини. Одлично за кампување, прекини на електрична енергија. Преносен дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата