.

.

- Неделен месечен планер, 8,5х11, сино небо, чеша сива боја

- Неделен месечен планер, 8,5х11, сино небо, чеша сива боја

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мапирајте ја учебната година со најпродаваниот академски планер од Blue Sky. Овој професионален планер обезбедува обложени неделни погледи за да ви помогне да управувате со состаноци и вашите дневни списоци што треба да се прават. Месечните календари се обележани со ламинирани јазичиња и нудат референтни календари и просторија за белешки. 24-месечен годишен преглед и посветени страници за вашите контакти, годишни цели и важни датуми ве одржуваат организирани во текот на целата година .. Совршено за учениците, наставниците и родителите, овој средногодишен/месечен планер има големина од 8,5 x 11 и флексибилно покритие во цврста чеша. Издржливото врзување со близнаци е сребро. Датиран од јули 2023 година - јуни 2024 година. Флексибилниот, но сепак здрав капак е солиден чеша сива. Датумите на календарот се јули 2023 година - јуни 2024 година. Големината на страницата е 8,5 x 11. Хоризонтални, наредени неделни календари. Месечни прегледи со два референтни календари месечно. Дополнителни белешки страници. 72 Вкупни страници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата