.

.

Прстен за ангажман со маркиз со лаба создадена сина сафир со големина 6

Прстен за ангажман со маркиз со лаба создадена сина сафир со големина 6

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Гламур и софистицираност се вклопуваат за кралица. Овој исклучителен спин-прстен на маркиза ќе го однесе здивот на вашата сакана личност. 18 K бело злато обложен месинг месинг со месинг, кружен кружен кубни цирконија, ширина на опсегот : 3мм целосни димензии : 0,3 "l x 0,9 " W 18 KT Бело злато-позлатена маркизан прстен за ангажман : Изработено во 18 KT бело злато позлатено над Brassengagement Ring за прстен за управување со Brasseng Ament Womenените2 КТ. Т.Г.В. Cz.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата