.

.

Класичен пакет со кратки ракави со кратки ракави

Класичен пакет со кратки ракави со кратки ракави

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ја вашата страна на животински ovingубител со оваа графичка графичка тематика со жирафа. Одличен дизајн на маица за зоолошката градина, училиште, работа, забави, патување година околу или на вашиот омилен празник. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон животните или дајте му како совршен подарок за мајка, сестра, ќерка, баба, пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без оглед каде ќе го земете совршен дизајн на маица за зоолошката градина, училиште, работа, забави, патувања година околу или на вашата Омилен празник . Нашата облека инспирирана од жирафа покажува стил на lубител на животни на трендовски обична облека. Fit . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и екстра големи големини на облека за жени . Големини мали-3 XL (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата