.

.

Човек црн дезодоранс спреј за тело, Оз

Човек црн дезодоранс спреј за тело, Оз

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Bod Man спреј за телото е долготрајно затоа што тие се формулирани со само најдобри квалитетни мириси во секси мириси што ги сака. Bod Man Black Body Spray е мазен, моќен и временски 'врел. Значи, надвор од она што некогаш сте го мирисале порано. Неодоливо секси. Спреј за тело од аеросол од 6 мл е лесен за распределување, исто така достапен во спреј за тело од 8 мл. Врвни белешки : Бергамот, лимон. Средна белешка : Маслиново цвет. Суши : Гуајак дрво, Тонка. Спреј за телото на телото на телото е формулиран со само најдобри квалитетни мириси во секси мириси што жените ги сакаат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата