.

.

Исечен миризбен цимет од јаболка, мириса на топи, подобри домови и градини, 2. мл

Исечен миризбен цимет од јаболка, мириса на топи, подобри домови и градини, 2. мл

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подобри домови и градини 2,5 мл, исечени восок од јаболка, миризливи восок, пуштаат едноставно вкусна арома во воздухот веднаш по топењето. Мирисот на исечен јаболко цимет е идеален за ширење на утешен мирис и добредојдена атмосфера во текот на вашиот дом. Втората тие почнуваат да се топат, тие ослободуваат пријатен, смирувачки мирис во воздухот, освежувајќи го воздухот и се ослободуваат од мирисите, сите без отворен пламен. Тие можат да се рециклираат или повторно да се користат откако ќе се зацврстат и лесно се чистат бидејќи не произведуваат фитил или саѓи. Поделени на 24 коцки, едноставно распарчете го парчето, додадете го вашиот омилен електричен восок потопла и уживајте. Комбинирајте ги вашите омилени подобри мириси на восочни домови и градини за да создадете сопствена мешавина. (Восок потопло продаден одделно) Подобри домови и градини 2,5 мл исечени од восок од јаболка од јаболка, миризливи восоци, 4-пакувања високо мириси. Лесно чистење со хартиена крпа. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Содржи 24 восочни топи. Може да се комбинира со други восочни коцки (продадени одделно) за сложени мириси. За дома или канцеларија. Персонализирајте го вашиот простор. Миризливите топи ослободуваат смирувачки, миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето. Заменете го восокот се топи кога мирисот го нема. Нема остаток на пламен или суп. Користете со електричен восок потопло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата