.

.

Хибридното движење на Машката Ли, редовните товарни шорцеви

Хибридното движење на Машката Ли, редовните товарни шорцеви

DEN 286.40

Количината на стоката
Това е достапна

Кога постојано сте во движење, потребни ви се товарни шорцеви што можат да одат на далечина. Овие хибридни движења флексибилни редовни вклопуваат карго -шорцеви од Le® испорачуваат во лопати. Мешавината со памук/најлон со допир на спандекс ви дава сè што ви треба за да се движите и да се флексирате во удобност. Движењето на половината на движење се движи со вас, дозволувајќи ви да се наведнувате, крцкате и да се протегате со леснотија. Спортски редовно вклопување со повеќекратни џебови за карго за да ги задржите најважните работи како вашиот телефон, ушите и паричникот безбедни и заштитени, овие лесни карго -шорцеви се вашиот билет за слободно да се движите низ кабината или шумата. Облечете се со копче надолу или одете пообилно со вашиот фавортит. Редовно вклопување. Повеќекратни џебови. Движење на половината за движење. 73% памук (20% рециклиран памук), 24% најлон, 3% спандекс. 10 "Inseam. Стил #112334546.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата