.

.

Umамбо глава плишана полица за елф

Umамбо глава плишана полица за елф

DEN 270.08

Количината на стоката
Това е достапна

Преземајќи пауза од работилницата на Дедо Мраз, со овие кадифен џамбо-глава елф полица седели се тука за да ви ја донесат својата посебна порака за Божиќниот дух за вас лично. Овие весели мали џуџиња секогаш ќе ви посакуваат "Среќен Божиќ" за време на зафатената сезона на празници од шармантните мали знаци што ги имаат и двајцата. Секоја елф е облечена во празнична облека и совршено се вклопува на полица или мантија или дури и се прилепува до вашето мало спиење на Бадник. Од кадравата руса коса okingиркајќи од под нивните џамбо големи капи до bellвонките на врвот на нивните завиткани чевли, овие џуџиња се полни со Божиќни детали и дух. Loveе сакате да ги поставите овие за сите да уживаат, од година во година. ◘ Сет од 2 плишани, џамбо-глави елф полица. ◘ Овие џуџиња се украсени во координирање на празнична црвена, зелена и крем облека. ◘ Ниту еден детал не е поштеден, бидејќи џуџињата имаат кадрава руса коса и ingингл. Секоја елф има преголема глава со розови образи, елвиш уши и весела насмевка. Секоја елф има знак што гласи „Среќен Божиќ“. Тие се дизајнирани да седат на полицата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата