.

.

Pantsорџ машки постелнини мешавини панталони

Pantsорџ машки постелнини мешавини панталони

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Без напор и убав, лесен и дише, овие машки постелнини панталони од Georgeорџ се направени во удобна ткаенина која е совршена за секојдневно, целодневно носење од работни денови до викенди. Со лесен дизајн, панталони за влечење, овие машки пантолони имаат еластична половината со влечење за прилагодливо вклопување. Материјал : 55% постелнина/45% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Машки постелнина мешаат пантолони од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата