.

.

Coverlet на вафли од памук Allswell

Coverlet на вафли од памук Allswell

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Исклучително софистицирано, ткаењето на вафли на овој значителен капак обезбедува елегантен горниот слој за вашиот кревет. Изработено од фин памук, ова уникатно парче е каменето за тонски текстурен ефект и живеење во изгледот. Достапно во близнаци, полна / кралица и крал 100% памучна машина што може да се пее во португалска сива памучна вафла ткае покритие - крал / оружје.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата