.

.

Fun2Give Pop-It-It-Up Enchanted Forrest A-Frame игра шатор

Fun2Give Pop-It-It-Up Enchanted Forrest A-Frame игра шатор

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Децата ќе сакаат да играат во волшебниот Pop-It-It-It-It-It-It-It-It-It-It-It-It-It-It-It-It. Доаѓа со уникатна печатена игра со чудни шумски животни кои промовираат имагинативна игра и ја зголемува креативноста кај децата. 100% полиестерски шатор е лесен за поставување и лесно се склопува во компактната торба за носење. Кога се собраа шаторот е 48 x 40 x 40 ". За 3-6 годишни деца. Играјте шатор со мат . лесно се поставува, лесно се склопува . убава маѓепсана шумска графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата