.

.

Чорапи за подигање на големи девојки на отворено, парови, парови

Чорапи за подигање на големи девојки на отворено, парови, парови

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Направени за носење на сите сезони, овие големи девојчиња чорапи од Real Tree се суштински додаток на нејзината гардероба и сега се достапни во 2-пакет за голема вредност и разновидност. Тие се изработени од мека мешавина од мерино волна со средна тежина што ја фаќа влагата за да ја задржи ладното, суво и удобно. Целосно перничето на ногата и ногата обезбедуваат дополнителна поддршка, додека поддршката на АРЦ и врвот на престојот обезбедуваат оптимално вклопување. Петицата и пети се засилени за дополнителна издржливост. Овие чорапи со недвижнини се направени во САД. Поради ултра-сул-сул-сул-чаши за чистење на големи девојки, 2 пара : 60% акрилик, 20% мерино волна, 17% најлон, 3% спандекс. Големи девојки чорапи. 2 пара. Средна тежина за абење во сите сезони. Подобрено влага за влага за ладна и сува удобност. Должина на средно-теле. Целосно перничените нозе и стапалото обезбедуваат крајна удобност и поддршка. Поддршка за лак и врвот на престојот за оптимално вклопување. Засилена пета и пети за дополнителна издржливост. Направено во САД. Достапно во розова/фуксија. Машинско миење топло со слични бои, не бели, сув сув медиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата