.

.

Код среќен машки Zip Flyfront права нога на нозе

Код среќен машки Zip Flyfront права нога на нозе

DEN 623.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој машки, природен пораст, директен карго за нозе ќе ве натера да изгледате остри со малку напор! Половината е стилизирана со јамки за тунел и предниот прилагодлив појас на токливиот клип. Назад еластична половината овозможува дополнителна удобност. Две предни џебови, двојни карго џебови со лого Д-прстен, лого-лента со клуч за спојување и задниот џеб ја обезбедува целата функција што ќе ви треба за да ве однесе преку вашиот напорен ден. ИНСЕАМ : 29 1/2 ". Природен пораст на мажите, права нозе ПАНТ. Прилагодлив појас на ток на клип. Инемам : 29,5". Товар џеб, џеб за грб, џебови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата