.

.

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CE252A 504A - жолта

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CE252A 504A - жолта

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен за кертриџот за тонер CE252 A гарантирано да се изврши со ласерски печатачи. Го заменува оригиналниот (OEM) CE252 A тонер кертриџ. Направено од фабрика за рака со внимание на контролата на квалитетот и само со користење на компоненти со највисок квалитет за да се обезбедат отпечатоци за квалитет близу ОЕМ. Овој компатибилен/компатибилен за кертриџот за тонер CE252 A е произведен на истиот квалитет и спецификациите на приносот на страниците како оригиналната марка што ја заменува. Иако овој кертриџ не е направен или одобрено од ИТ им нуди на клиентите економска алтернатива на скапите касети OEM CE252 A и е 100% загарантирано. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа премија компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CE252 A / 504 A - жолтата е одлична ставка по намалена цена под 40 долари што не можете да ја пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : повторно воспоставени / компатибилни касети. Го заменува моделот на кертриџ CE252 A.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата