.

.

Празнична суштина скриени пласмати за печатење на форест, сет од 4

Празнична суштина скриени пласмати за печатење на форест, сет од 4

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Празнична суштина скриени пласмани за печатење на форест, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата