.

.

Графичка Америка христијанска вера Исус и вкрстена колекција на графички маици на жените

Графичка Америка христијанска вера Исус и вкрстена колекција на графички маици на жените

DEN 363.04

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ја вашата христијанска вера со овој крст и верба во колекцијата на графички теми со теми од Исус. Одличен дизајн на маица за Велигден, Света недела, Божиќ или секојдневно носење. Гордо ширете го Словото на Исус Христос и loveубовта кон Бога или дајте му го како совршен подарок за роденден, Божиќ или Денот на мајката на мајка ти, ќерка, сестра, баба, пријател или член на семејство. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Велигден, Света недела, Божиќ или секојдневно носење . Нашата вера инспирирана облека покажува стил на заштеда на трендовски обичен облека . Изберете ги омилените дизајни за маици и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами се вклопуваат. Прислушувани врат и раменици . странично и заоблено вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи димензии на облека за жени . големини мали-3xl (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата