.

.

Сигурно вклопување на лента за штикли 1 парчиња стол

Сигурно вклопување на лента за штикли 1 парчиња стол

DEN 258.24

Количината на стоката
Това е достапна

Сигурното вклопување со ленти за штикли од 1 парчиња може да му понуди на вашиот дом кул, чист и секојдневен изглед додека го заштитува вашиот мебел со леснотија. Без напор се хармонизира со скоро секоја палета и стилот на декор. Спарени со разнобојно фрлање и неколку перници, овие трајни, Heringbone-Twild Slipcoves Transition убаво од сезона во сезона. Сликиот за штиклирање на лентата ќе одговара на широк спектар на парчиња со стандардна големина, за да можете да уживате во персонализиран изглед на вашиот мебел. Има осум врски на четири агли, овозможувајќи прецизно и безбедно вклопување. Штапените лизгалки за столчиња имаат затегната еластична на седиштето за дополнителна безбедност. Се одликува со слоевито, здолниште со водопади што лежи непречено. Корицата ќе ви даде прекрасен изглед во вашиот дом. Сигурно вклопување на лента за штикли 1 парчиња стол : Во согласност со едноставната шема, стилот на 1 парчиња има слоевито, здолниште со водопади и прилагодливи предни врски во потпирачите за рака. 8 врски на 4 агли Прилагодете го вклопувањето. Слики за штиклирање на лентата има еластично на седиштето. Одговара на многу стандардни столчиња кои мерат помалку од 48 "од рака до рака. Упатства за рака до рака : стол 32" -43 ". Ширина на рака : 11", висина на раката : 27 ". Длабочина на седиштето : се вклопува до 26". Машина за перење. Достапно во сина боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата