.

.

Wynette By Valmontенска мека чаша jacquard bra

Wynette By Valmontенска мека чаша jacquard bra

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој безжичен градник од Винет од Валмонт испорачува прекрасна поддршка и има цветно шема quакард решетка на чаши за убав стил што ќе го сакате. Образените чаши создаваат без напор форма и поддршка за секојдневно носење. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Вид на чаши : безжичен; обликуван. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : Затворање на задната кука и окото. Ленти : не прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Деликатна шема со мал лак во предниот центар. Wynette by Valmont Soft Cup Jquard Bra за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата