.

.

- Лос Анџелес Ангели 4'x6 'килим

- Лос Анџелес Ангели 4'x6 'килим

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! Килими со ултра плишани подрачја 4'x6 'нема да остават сомнеж за тоа за кого ќе се вкорени на ден на игра! Поддршката што не е на лизгање одржува килим. Направено од 32 унца најлон тепих, кој се чувствува одлично на нозе. Chromojet отпечатен во живописни вистински тимски бои. Чистењето е ветер, само редовно вакуум. Одлично за простории за игри и човечки пештери! Лиценцирани производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата