.

.

Гулаб негуваат тајни за измазнување на тајните, ул

Гулаб негуваат тајни за измазнување на тајните, ул

DEN 78.08

Количината на стоката
Това е достапна

Ако се прашувате како да добиете мазна коса, време е да откриете ритуал за убавина за коса инспириран од Јужна Африка. Кондиционер за измазнување на тајните на новите гулаби, е третман за мазнење за коса дизајнирана да ја негува и измами. Овој балсам на гулаби е инспириран од јужноафрикански жени кои користат мешавини од овошје масло и баобаб во нивните ритуали за убавина за коса за да ја негуваат и да се грижат за нивната коса. Резултатот од овој балсам за мазнење? Здрава, мазна и поубава коса со прекрасен мирис. Гулаб негување тајни Измазнување на тајните Шампон и балсам ги комбинираат нашите хранливи технологии со масло од Баобаб и Марула за коса. Помагање да се заклучи во влагата за да се спречи Фриз да ви обезбеди мазна и убава коса. Уживајте во сопствените ритуали за убавина инспирирана од јужноафриканската коса поблиску до дома од Дов. Тоа е нашиот мал подарок за вас. Како да користите : Едноставно нанесете го овој климатик за гулаб на чиста, влажна коса. Стартувајте ги прстите низ косата за да се осигурате дека негувањето формула ќе ја достигне секоја влакно. Исплакнете го чисто далеку, откривајќи свилена коса што се чувствува посилна. Редовно користете како дел од режимот за нега на коса. За најдобри резултати, користете го шампонот за измазнување на тајните на гулабот. Овој климатик за гулаби е погоден за дневна употреба. Гулаб за негување на тајни за измазнување на тајните, кондиционер, 12 мл Гулаб негување тајни за измазнување на тајните, инспириран од ритуалите за нега на коса на жените во јужна Африка. Хранливиот балсам збогатен со масло масло и екстракт од баобаб. Со богата кремаста формулација, ја измазнува и омекнува косата. Маслото од марула за коса помага да се отстрани фриз и да се изедначи косата. Кондиционер за сува коса што ја остава вашата коса повеќе негувана. Погодно за дневна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата