.

.

Наследство на мажите на Вранглер директно Jeanан

Наследство на мажите на Вранглер директно Jeanан

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Наследството на мажите на Wrangler Straight Jean е дизајниран да ве задржи да се движите. Направени со Spandex за дополнително истегнување, овие фармерки се сите работа и сите играат. Тенок низ седиштето и бутот, овие фармерки нудат бесплатна силуета за омилени кошули и јакни. Тенок се вклопува низ седиштето и бутот. Седи веднаш под половината. Права нога. Слободно да се протега. 71% памук, 27% рециклиран поли, 2% спандекс. Стил# 10 MGW88 WP.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата