.

.

Машки стакнат порок Поло, големина S-XL

Машки стакнат порок Поло, големина S-XL

DEN 207.68

Количината на стоката
Това е достапна

Нема ништо како класична поло маица од LRG. Полиран, но сепак обичен, овој поло може да ве однесе од петок во канцеларијата веднаш до викендот. Изгледа одлично спарено со сè, од какис до шорцеви до фармерки. Одликувајќи се со опуштени ленти за контраст на вклопување и варсити, овој поло се вклопува во секакви планови што сте ги направиле за денот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : поло јака; Плакета на копчињата. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лого на левото градите; Контрастна трим. Стакнат заменик поло, за мажи од LRG.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата