.

.

Селентано сирење тости равиоли

Селентано сирење тости равиоли

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Toasted 4 сирење на Celentano, равиоли, 16 унци, беше готвач направен со вас на ум, во кој има мазно, кремасто полнење направено со обичај мешавина од рикота, Романо, Азиаго и пармезан сирења завиткани во тенок, нежно тесто. Нашите свежо изработени равиоли потоа се лесни со добро зачинети лебници и тости до совршенство. Тостиот равиоли од 4 сирење може да се ужива како мезе, закуска или оброк - забавен пресврт на автентично изработените тестенини што ги усовршивме и поминавме од генерација на генерација. 16 мл 4 сирење тости равиоли. 16 унци. Кремасто полнење направено со мешавина од рикота, Романо, Азиго и пармезански сирења . Замрзнати равиоли. Уживајте како мезе, закуска или оброк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата