.

.

22 OD 1 2 ID 3 4 P COHEN Architectural одделение PVC PIOCRED тавански медалјон, антички бледо злато

22 OD 1 2 ID 3 4 P COHEN Architectural одделение PVC PIOCRED тавански медалјон, антички бледо злато

DEN 4735.36

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 22 "OD X 7 1/2" ID X 3/4 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како A. Wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата