.

.

Стилизирани основи на потресена црвена, бела и сина американска знаме бандана, starsвезди и ленти, памук, 22 22

Стилизирани основи на потресена црвена, бела и сина американска знаме бандана, starsвезди и ленти, памук,

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Bandanas за стилови на основите се совршена површина за украсување, персонализирање и носење! Завршете ја облеката на тимот дух со координативни бои, користете ја како секојдневен додаток или создадете модерни акценти за изработка на проекти. Ironелезо-на вашето име или омилена фраза, додадете пенливи rhinestones или нацртајте дизајни со димензионална боја. Стилизирани основи на потресената американска знаме Бандана : Додадете личен допир во вашата гардероба со оваа разноврсна бандана. Исечете ги и создадете ладни дизајнерски акценти за проекти за уметност и занаетчиство. Пар со нашите букви и броеви на железо, пренесувајте хартија и трендовски апликации за да создадете совршен изглед. Потресена завршница. Содржина : 1 Бандана, 22 "x 22".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата