.

.

Aviaенски Flexенски флекс-технолошки хеланки за активна компресија со странични детали

Aviaенски Flexенски флекс-технолошки хеланки за активна компресија со странични детали

DEN 287.20

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот најдобар тренинг е скоро зад аголот. Флекс-технолошките активни хеланки од Авиа се совршен спој на мода и функција за крајни перформанси приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Влечење на еластична лента за половината; ленти за странични нозе. Антимикробното помага во контролата на мирисот. Компресија нуди максимална поддршка. Зошто ќе го сакаш тоа! Конечно, нозе за компресија што се чувствува добро како што изгледа во ултра-мека ткаенина што ја гуши влагата за да ви помогне да останете суви, удобни и флексибилни кога работите се загреваат . тело : 64% најлон/36% спандекс. Внатрешен слој на мрежа : 80% полиестер/20% спандекс . машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата