.

.

Главен папирус беж опсежен 8 x9 x8 сенка на акцент

Главен папирус беж опсежен 8 x9 x8 сенка на акцент

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сенката на акцентот на акцент на беж со беж беж може лесно да го ажурира изгледот на вашата нова или постојната ламба. Бојата на текстурата на папирус беж ќе го освежи стилот на вашата ламба за акцент или ќе го спари со друга мешавина и се совпаѓа со основата на ламбата за акцент. Сенката на акцент на акцент на главните папирус беж се одликува со фиттер на Uno, што ја елиминира потребата за харфа и финале. Едноставно ставете ја сенката на врвот на приклучокот за ламби пред сијалицата. Главната сенка на акцент на акцент на беж, е висока 8 инчи и со дијаметар од 9 инчи, кој е засилен со дизајн на хард -бек за да помогне во одржувањето на формата на сенката. Сенката со акцент на „Uno Papyrus Beige“ надополнува широк спектар на шеми за декор и е лесно да се совпадне со повеќето бази на ламби за акцент. Додадете декоративен допир во секоја просторија во вашиот дом со оваа сенка. Главни U9 "Beiged Banded Round Accent Accent Larm Shade : Uno Fitting. Не бара харфа или финале. 8" Ширина x 9 "Висина на дијаметар x 8”. Карактеристики : Папирус беж текстурирана боја. Препорачано за база на ламба за акцент. Светилката се продава одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата