.

.

Колекција на ournoureенски жени Видореј Тру удобна пена Лоуфер се лизга на станови на квадратни пети

Колекција на ournoureенски жени Видореј Тру удобна пена Лоуфер се лизга на станови на квадратни пети

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите станови на Видоре од колекцијата на ourурнини ќе ве прошетаат низ градот со целиот стил и удобност што сте ги посакувале во чевли. Со нивната удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ ™ ™, мека луксузна веганска кожа и заоблена квадратна пети, секогаш ќе се чувствувате најдобро во овие. Силуетата за лизгање ги прави совршено одење. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата