.

.

Кафе deauville винил чаршав 60 x84

Кафе deauville винил чаршав 60 x84

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен избор без разлика дали јадете или уживате во прекрасен оброк надвор на внатрешен двор, чаршафите за кафулето Деувил ќе ја направат вашата маса. Модерен, но сепак функционален. Винилните крпи во тешка категорија се издржливи, лесна грижа, стилски. 100% винил, лесна грижа, широк спектар на бои, достапна во 8 големини, издржлива.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата