.

.

Herritage Loto 0. in. Дебела 1. внатре широка во должина на луксузен винил површина за намалување на површината

Herritage Loto 0. in. Дебела 1. внатре широка во должина на луксузен винил површина за намалување на површината

DEN 986.40

Количината на стоката
Това е достапна

Постигнете беспрекорен автентичен изглед на дрво со винил штица за намалување на површината на MSI, винил штица. Може да се користи во текот на вашиот дом во кујната, просторијата за живеење, бањата или дури и подрумот за да се создаде луксузно, прифатливо и ниско решение за тротоарите за одржување. Овој тротоарите е лесен за инсталирање со неговиот систем за заклучување што го прави DIY-пријателски и дава врвна удобност кога е под нога. Willе го издржи тестот на времето со карактеристики како 100% водоотпорна, гребење, дамки и отпорни на заби и секако 30 години станбена гаранција. Ја задржува елеганцијата со сивите тонови и деликатното зрна. Се користи за транзиција на подови со нееднаква висина од дрвени/ламинатни подови до тепих, винил или плочка. Ова обликување ќе обезбеди непречен изглед кога преминува помеѓу површините на тротоарите, обезбедувајќи убав готов изглед на секоја просторија во вашиот дом. Дебелина од 8,89 мм x 1,78 ин. Ширина x 94 во должина. Може да се инсталира над повеќето постојни површини, вклучувајќи плочки, дрво, бетон и винил. Лесно за чистење и одржување - 100% водоотпорен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата