.

.

Decmode 6 елегантни орбини геометриски црни мермерни резерви со основи во облик на L-

Decmode 6 елегантни орбини геометриски црни мермерни резерви со основи во облик на L-

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Decmode 6 "елегантни орбини геометриски црни мермерни резерви со основи во облик на L (сет од 2) е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Стил на овие мермерни резервации заедно или одделно како биро за привлекување на око, парчиња акцент на книги или конзола, и Користете ги за да држите книги или други предмети. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Мермерните книжари прават одличен подарок за секоја пригода. Погоден само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Мермер е производ на природата и Ниту две парчиња не се точно. Тој е склон кон варијации во боја и/или обрасци во материјалот што додаваат на убавината и шармот на делото . направени во Индија. Оваа црна боја што не е во боја, не е во сет од 2. Модерен стил. Инспириран од елегантна елеганција и чисти линии, минималистички дизајн нуди без напор луксуз со монохроматски тонови и смели, аголни структури. Црниот декоративен сет на книжа на штандови, со природно бело и сиво вени. Симплистички и разноврсни во дизајнот, овие ORB инспирирани книжарници додаваат и скулпторски елемент и функционалност во домот. Секоја книжарница мери 5.85 L x 3,75 W x 7,25 H 5,85 L x 3,75 W x 7,25 H инчи, а колективно тежи 11,18 фунти. Овие држачи за шик книги имаат елегантни тркалезни орби со природни мермерни обрасци низ целата и правоаголна база во форма на L. Избришете чиста со сува крпа. Геометриските мермерни топки се извајани во форма и безбедно поставени на основниот штанд за дополнителна поддршка. Модерен стил. Decmode 6 "елегантни орбини геометриски црни мермерни резерви со основи во форма на L (сет од 2) прави совршен додаток на кој било дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата