.

.

Подобри домови и градини на конец за броење на кралицата за постелнина

Подобри домови и градини на конец за броење на кралицата за постелнина

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучува рамен лим, вграден лист и 2 перници од памук56 проценти, 44 проценти полиестермахин миење Подобри домови и градини 700-нишки за броење на постелнини : Комплетен сет вклучува : рамен лист (82 "x 96"), вграден лист (54 "x 75" " x 15 ") и 2 перници (20" x 30 ") сет на кралицата вклучува : рамен лист (92" x 102 "), поставен лист (60" x 80 "x 15") и 2 перници (20 "x 30") Кинг сет вклучува : рамен лист (108 "x 102"), поставен лист (78 "x 80" x 15 ") и 2 перници (20" x 40 ") Содржина на материјал : 56 проценти памук, 44 % полиестермахин миење топло со слично бои; не бели; не се сува суво ниско; отстранете го навремено; ладно железо кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата