.

.

И машка и голема машка помине лажна кошарка кратка, големини S-5XL

И машка и голема машка помине лажна кошарка кратка, големини S-5XL

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Излезете во удобност со овие и 1 машки кошаркарски шорцеви. Дизајнирани со еластична половината и прилагодливо влечење за додадена удобност, овие шорцеви се исто така обележани со дарежливи џебови на странични панели за еластично влечење на половината за складирање. 100% полиестер. И1. И1.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата