.

.

Лековити раце Вирпуларна етикета женски jeni со 3 џебни чистачи врв

Лековити раце Вирпуларна етикета женски jeni со 3 џебни чистачи врв

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Исцелување на рацете Виолетова етикета 2341 Jeni 3-џебниот патент y-вратот на вратот за жени-стилски вклопување, високо-перформанси за истегнување медицински чист врвен модерен дизајн со максимална издржливост : нашиот врв на eniени ви дава изглед што го сакате со потребната трајност. Одликувајќи се со стилски вклопување со патент во форма на V во форма на V, деталите за шиење со три игла ќе останат во чекор со сите ваши барања. Мерење на должината на телото (засновано на мала големина) : 27 ”. Модата ги исполнува перформансите : со перформанси и издржливост на „миење и абење“, овој врв има панели на принцезата и странични парчиња кои обезбедуваат супериорно вклопување. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, овој патент y-врат на врвот лесно транзиции од работа до релаксација . Многу складирање : Врвот на медицинскиот чистач на eniени има два длабоки џебови од предните лепени и помал џеб со патент со големина на мобилен телефон, совршен за Скоро секој додаток што го сакате токму на вашите прсти. Без разлика каде работите или каква е вашата работа, знаеме дека ќе цениме многу џебниот простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата